EMR Koruma ve Kalkanlama Boyaları | Ortak özellikleri

EMR Koruma ve Kalkanlama Boyaları (RF Boyalar) Ortak özellikleri

Kolay kullanım ve işleme

YSHIELD EMR koruma ve kalkanlama boyaları (RF boyalar, ilgili tüm ihtiyaçlar için uygulanabilir . Duvar kağıtlarına, keçe ve metal örgü ürünlere kıyasla, giritili bülgelere, eğimli çatıları ve tavanlara bile uygulaması daha kolaydır. Boyacılar, koruyucu boyalarımızı uygulama kolaylığı için tavsiye eder. Tüm boyalar en iyi şekilde kaliteli bir boya rulosu ile uygulanabilir.

Mükemmel korozyon direnci

Pek çok metal koruyucu ürün, paslanmaya dayanıklı değildir. Koruyucu boyalarımız metal içermez, bunun yerine karbon karışımını içerir. Bu yüzden koruyucu boyalarımız nemli ortamlarda bile kimyasal olarak stabil ve kalıcı korozyona karşı dayanıklıdır .

VOC / PAH Emisyonları

Koruyucu boyalarımız TÜV-SÜD’den VOC (uçucu organik bileşikler) ve PAH (polisiklik aromatik hidrokarbonlar) içeriği bakımından düzenli olarak test edilir .

1) Gerçek VOC sınırı 30 g/l’dir, bizim boyalarımız ise sadece 0,1 g/l ile 1 g/l arasındadır.

2) Önerilen PAH limiti (kategori 1 için) 0,2 mg/kg’dır. Bizim boyalarımız ise 0.002 mg/kg içerir, bu nedenle çocuk oyuncakları için olan limitin bile 100 kat altındadır .

Koruma

Her türlü su içeren boya korunmalıdır. Tartışılan kısım, sadece CIT’ye atıfta bulunan Isothiazolinone-bileşiklerinin kullanımıdır. Boyalarımızda CIT yoktur. Bundan başka, nanosilver kullanmak istemediğimiz için, eko-boyalarda kullanıldığı gibi BIT/gümüş ile korumayı seçmiyoruz. MIT/BIT ile koruma şeklimiz, MCS müşterileri tarafından düzenli olarak onaylanan çok düşük bir alerjen potansiyeline sahiptir. Alternatif olarak, HSF 74 koruyucu boyamız, hiçbir koruyucu madde içermez.

Sürdürülebilirlik

Holohedral yapılı deliksiz boya nedeniyle , koruyucu boyalarımız, sinyal polarizasyonunun yönünden bağımsız olarak, çok yüksek frekanslara kadar neredeyse doğrusal bir zayıflama sağlar. 18 GHz’e kadar koruma özellikleri kanıtlanmıştır ve bunlar oldukça dayanıklıdır.

Özenle seçilmiş malzemeler

YSHIELD koruyucu boyalar çözücüyumuşatıcı veya başka herhangi bir sorunlu bileşen içermez . Tüm malzemeler fiyattan bağımsız olarak, yüksek kalite ve güvenliklerine göre özenle seçilmiştir .

Topraklama talimatları

Topraklama aksesuarları kısmında ve ürün kullanım kılavuzlarında gerekli topraklama ürünleri hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz .

Kullanma ve işleme talimatları

Lütfen ilgili ürün sayfalarındaki teknik veri sayfalarımızda ayrıntılı kullanma talimatlarını bulun.